شرکت خدمات نظافتی کلینو

در دنیای پرمشغله امروز پیدا کردن نظافتچی مطمئن و حرفه‌ای برای نظافت منزل ونظافت محل کار به مسئله مهمی تبدیل شده است.

استارت آپ کلینو مجموعه‌ای از نظافتچی های خانم و نظافتچی های آقای متخصص و مطمئن را گرد هم آورده تا شما بتوانید بدون دغدغه و به راحتی برای نظافت منزل خود به نظافتچی‌های متخصص دسترسی پیدا کنید.

استارت آپ کلینو در حوزه‌ی ارائه خدمات آنلاین نظافت در بهمن ماه 97 در گروه طرح و ایده نگارینه طراحی و پیاده سازی شد . کلینو به عنوان یک تسهیل گر و واسطه، از طریق اپلیکیشن و وب سایتی که ایجاد کرده است، در تلاش برای کمک به مشتریان است تا سریع تر، مطمئن‌تر و با هزینه ی کمتر یک نیروی خدماتی حرفه ای در اختیار بگیرند.

کلینو با هدف ارتقا سطح کیفی زندگی در کرج و در واقع تنها یک سرویس نظافتی است که درراستای رفاه خانواده ها طراحی شده است. اطلاع رسانی از خدمات، قیمت گیری و ثبت سفارش همگی با نصب اپلیکیشن و مراجعه به وب سایت کلینو امکان پذیر است.

در اپلیکیشن کلینو می توانید علاوه بر زمان، جنسیت کارگر نظافتچی را نیز انتخاب کنید. انتخاب کارگر نظافتچی خانم یا آقا طبق خواسته مشتری برای سفارش های نظافت منزل و شرکت ها در نظر گرفته شده است.

با کمک استارت آپ کلینو در کم‌ترین زمان و سرعت بالا به متخصصان دسترسی خواهید داشت.

نظافتچیان کلینو خدمات مورد نیازتان را با بهترین کیفیت و مناسب‌ترین قیمت ارائه خواهند داد.یکی از ویژگی‌های مثبت کلینو اعلام قیمت‌های شفاف خدمات پس از ثبت سفارش و قبل از شروع کار است.


Share

©  Compairnegarine