راه اندازی استارتاپ
راه اندازی استارتاپ

استارت آپ به پروژه‌هایی گفته می‌شود که در جریان آن، یک ایده خام، به کمک تلاش و کوشش یک گروه به تولید یک محصول می‌انجامد و زمینه برای فروش آن محصول فراهم می‌شود.

فناوری اطلاعات
فناوری اطلاعات

گستره خدمات IT و بخصوص تولیدات نرم افزازی و گره خوردن قریب به اتفاق کسب و کارها با فضای مجازی و استفاده از تکنولوژ‌ی‌های روز دنیا باعث شده تا دنیای جدیدی برای تعامل با مخاطبان و مشتریان شکل گیرد.

اتوماسیون
اتوماسیون

اتوماسیون در زبان یونان باستان به معنی خود فرمان است. اتوماسیون (Automation) ترکیبی است از دو کلمه "automatic" و "operation" و به معنی عمل کردن بدون عامل خارجی (انسان) یا با کمترین تاثیر، عامل خارجی است. به عبارتی اتوماسیون یعنی خودکارشدن عملیات.

دیجیتال مارکتینگ
دیجیتال مارکتینگ

اصطلاح بازاریابی دیجیتال یا دیجیتال مارکتینگ(Digital Marketing) از دو دهه پیش تاکنون به عنوان زیرمجموعه‌ای از مدیریت بازاریابی و نیز مدیریت تبلیغات مورد اشاره قرار می‌گیرد.اما با توجه به توسعه فناوری اطلاعات طی سالهای اخیر، افزایش متوسط زمان آنلاین بودن کاربران، استفاده گسترده از موبایل و افزایش ضریب نفوذ اینترنت در جهان، امروزه به عنوان یک دانش و تخصص مستقل مورد توجه قرار می‌گیرد.

پروژه های خاص
پروژه های خاص

تلفیق هنر و تکنولوژی، و استفاده بهینه و هوشمندانه از ابزارهای در دسترس، و همچنین ایده پردازی های خاص این مجموعه، باعث شده تا پروژه های ویژه ای در سطوح مختلف ملی و فراملی، برای اولین بار، در گروه طرح و ایده نگارینه، تولید و یا بومی سازی شود.

تبلیغات
تبلیغات

سالها پیش، جان وانامیکر در مورد تبلیغات گفته بود: مطمئن هستم که نیمی از بودجه‌ی تبلیغاتی، به هدر می‌رود. اما نمی‌دانم کدام نیمه.او با استفاده از این توضیح، توجیه می‌کرد که حتی اگر بدانیم بخشی از پول تبلیغات هدر می‌رود،‌ هم‌چنان چاره‌ای نداریم جز اینکه بر روی تبلیغات سرمایه گذاری کنیم.اگر چه هنوز هم، گاهی آژانس های تبلیغاتی برای توجیه کمپین های تبلیغاتی حجیم و گران‌قیمت، حرف وانامیکر را نقل می‌کنند، اما واقعیت این است که امروزه با توسعه دانش مدیریت تبلیغات، این سهم پنجاه درصدی تا حد زیادی کاهش پیدا کرده است [اگر چه باید بپذیریم که سهم بودجه‌های هدر رفته، برای آزمودن و یادگیری، هرگز به صفر نمی‌رسد و نباید انتظار داشته باشیم که برسد].