سامانه درخواست غذای اینترنتی دیگچی

سایت‌های سفارش آنلاین غذا تاحدی به محبوبیت رسیده‌اند که حتی مجموعه های غذایی مختلف که در طول سال حسابی سرشان شلوغ است و مشتریان زیادی دارند نیز در این سامانه‌ها وارد می‌شوند و حتی کارمزد مورد نظر برای هر تراکنش و سفارش را پرداخت می‌کنند تا بتوانند سهم بیشتری از سفارشات بیرون‌بر داشته باشند. شرایط اقتصادی نیز به سمتی پیش رفته است که هر سه ضلع فعال در این سایت‌ها، یعنی مشتری، مجموعه‌ غذایی و شرکت واسط، از حجم زیاد سفارشات کاملا راضی هستند.


شرکت خزر تارتن از سال 1379 در زمینه خدمات رایانه با گرایش و رویکرد تخصصی اینترنت ، شبکه و خدمات مبتنی بر اینترنت در شهرستان ساری فعالیت خود را آغاز نموده است. سامانه ارسال غذا با نام تجاری دیگچی اکنون پیش روی شماست. سامانه سفارش آنلاین غذا دیگچی فعالیت خود را از سال 97 با هدف تسهیل فرایند سفارش غذا در ساری شروع نمود.


در سامانه ارسال غذای دیگچی فرقی نمی‌کند پشت سیستم کامپیوتری یا لپ‌تاپ نشسته باشید یا در حال کار کردن با گوشی هوشمند خود باشید، مهم این است که می‌توانید به راحتی از طریق سایت و اپلیکیشن دیگچی درخواست خود را ثبت کنید. در هر دو صورت بعد از مشاهده‌ منوی هر مجموعه و انتخاب غذاهای مختلف، در نهایت با چند کلیک سفارش شما ثبت شده و می‌توانید پرداخت نهایی را انجام دهید. از آنجایی که آدرس‌های مورد نظر شما پیشتر در بخش پروفایل کاربری‌تان ثبت شده است، دیگر نیازی به وارد کردن این جزئیات نیست و فقط می‌توانید منتظر باشید تا سفارش به دستتان برسد.

شما برای پرداخت هزینه‌ سفارش خود در استارت آپ دیگچی می‌توانید از روش‌های مختلفی چون پرداخت آنلاین پرداخت اعتباری، یا پرداخت در محل (هنگام مراجعه‌ پیک) استفاده کنید. البته یادتان باشد معمولا تخفیف‌ها و شرایط ویژه‌ در نظر گرفته شده برای سیستم پرداخت آنلاین قابل استفاده است.

سامانه‌های سفارش آنلاین غذا دیگچی بر بستر سایت اینترنتی و اپلیکیشن کار می‌کنند و امکان سفارش آسان غذا، دسترسی به مجموعه های غذایی مختلف، دسترسی به جزئیات کامل، دریافت تخفیف و صرفه جویی در هزینه‌ها، پیگیری سفارش و امکان ارسال رایگان را برای کاربران خود فراهم آورده است.

https://digchi.ir


Share

©  Compairnegarine