شرکت خدمات دوپوندر

ارائه خدمات خدمات منزل کاربردی ترین خدمتی است که همه خانواده ها به آن نیاز دارند.

در سراسر جهان شرکت های خدماتی با طراحی اپلیکیشن برای خدمات منزل، خدمات خود را به خانواده ها عرضه می کنند. در راستای رفاه خانواده ها شرکت دوپوندردر دی ماه 97 سایت و و اپلیکیشن ویژه ای را طراحی کرده است.

در حال حاضر اپلیکیشن درخواست خدمات ویژه شهروندان قزوینی است . اپلیکیشن درخواست خدمات دوپوندر در واقع تنها یک سرویس نظافتی نیست بلکه نظافت منزل، خدمات فنی، خدمات ساختمانی نیز شامل می شود . انواع سرویس های نظافتی، خدماتی و فنی از طریق اپ اندرویدی و سایت شرکت دوپوندر قابل دسترسی است.

اطلاع رسانی از خدمات، قیمت گیری و ثبت سفارش همگی با نصب اپلیکیشن دوپوندر و سایت این شرکت امکان پذیر است. متخصیین و افراد فعال در دوپوندر از نظر عملکردی، امینتی و اخلاقی را گزینش شده هستند پس مشتریان می توانند با خیالی آسوده خدمات منزل خود را به شرکت دوپوندر بسپارند..

شرکت دوپوندر، در تلاش است تا بستری فراهم سازد که در آن مشتریان خدمات بتوانند در کمترین زمان دغدغه‌های مربوط به نظافت، تعمیرات، کارواش، امور مربوط به آموزش و مشاوره و چندین خدمت دیگر را با پایین‌ترین قیمت و بالاترین کیفیت، برطرف نمایند .

استارت آپ دوپوندر بهترین متخصصان را در کمترین زمان ممکن و با بهترین کیفیت در اختیار شما قرار می دهد تا در راستای کلیه خدمات مرتبط با ساختمان اعم از تاسیسات لوله کشی ، سرمایش و گرمایش ، نقاشی و رنگ آمیزی ، دکوراسیون داخلی ، درب و پنجره ، آسانسور ،خدمات برق و سیستم های هوشمند ساختمان ، سیستم های امنیتی ، نظافت و صد ها خدمت دیگر ارائه خدمات دهند.


©  Compairnegarine