اپلیکیشن بازی سوال و جواب گاوریش

امروزه با گسترش استفاده از گوشی های هوشمند و همه گیر شدن آنها، اپلیکیشن ها نقش پررنگی در فعالیتهای روزمره انسان ها دارند که در دسته بندی های مختلف مانند اخبار، سلامت، آموزش، ارتباطات و ... ارائه می شوند. بازی های موبایل و اپلیکیشن بازی یکی از پر طرفدار ترین ابزارک های دنیای مجازی است.

یکی از ژانرهای جذاب و پرطرفدار در بازی‌های موبایلی، بازی‌های پرسش و پاسخ است؛ چرا که در آن مخاطب در عین حال که به چالش کشیده می‌شود، اطلاعات خود را نیز افزایش می‌دهد .

به طور کلی می توان گفت بازی گاوریش در دی ماه سال 1397 در گروه طرح و ایده نگارینه طراحی و اجرا شد. این بازی مصداق بارز ضرب المثل یک تیرو دو نشان است زیرا نه تنها موجب گذراندن اوقات فراغت می شود که موجب افزایش توانایی تمرکز و اطلاعات عمومی نیز می شود.

بازی گاو ریش از تعدادی سوال به صورت تصادفی تشکیل شده است و سعی دارد با ایجاد پرسش هایی ذهن بازیکن را به چالش کشیده یا بستری مناسب برای رقابت در این قالب را فراهم کنند. این بازی انتخاب خوبی برای افرادی است که به دنبال راه های برای افزایش تمرکز، جلوگیری از آلزایمر می باشد.

در این بازی معمولا در هر مرحله ، تعدادی سوال چهار گزینه‌ای از افراد پرسیده می‌شود تا در یک زمان مشخص آن را پاسخ دهند. بازیکنان با پاسخ صحیح به مجموعه چند سوال وارد مرحله بعد شده و می تواند امتیازهای که جمع آوری نمودن را در اپلیکیشن های دیگر مانند دربستی، دیگچی و نانلی به ریال تبدیل کرده و خرید نمایند.


©  CompairPrivacy policy