اپلیکیشن خدمات خودرویی همراهمه

اپلیکیشن خودرو همراهمه در خرداد 97 توسط گروه طرح و ایده نگارینه طراحی و توسط شرکت آژمان به بهره برداری رسیده است.

این اپلیکیشن تلاش می کند تا دردسرهاي مراجعه به تعميرگاه‌هاي متفرقه، مشکلات ترافیکی و استفاده از لوازم يدكي تقلبي براي مشتريان را از بین ببرد. این نرم افزار ساختاری ساده و طراحی کاربر پسند دارد.

کاربران با انتخاب نوع خودروی خود امکان ثبت سفارش سرویس خودرو درنزدیک اتو سرویس خودرو و شبکه نمایندگی‌های خودروی مورد نظر را در این اپلیکیشن دارند. مشاهده تاریخچه خدمات دریافت شده قبلی، امکان پرداخت آنلاین، اطلاع از قیمت قطعات اصل و با کیفیت و مدیریت خودروهای مختلف از دیگر قابلیتهای این اپلیکیشن است.

این اپلیکیشن با بهره‌گیری از جدیدترین و بهترین روش‌های روز برنامه نویسی توسعه داده شده است و تمامی خدمات قابل ارائه برای خودروها را یکجا ارائه و امکان انتخاب و سفارش کار را فراهم میکند.

خدمات متنوعی را می‌توان با استفاده از اپلیکیشن همراهمه دریافت کرد از جمله ارائه اطلاعات نزدیک ترین مراکز جلوبندی خودرو ، کارواش و ... با توجه به موقعیت جغرافیایی که توسط اپلیکیشن دریافت شده، می باشد. یکی از اهداف اصلی شرکت آژمان از طراحی اپلیکیشن همراهمه ارائه قطعات و خدمات با کیفیت است.

همراهمه بر اصل بودن کالایی که ارائه میکند تاکید دارد و معتقد است که ضمانت ادامه همکاری با مشتریان، ارائه قطعات اصل او خدمات با کیفیت است . در اپلیکیشن همراهمه مشتری می تواند قیمت قطعات ارائه شده را ببیند و قیمتها را با تمام جزئیات مقایسه کند.


©  CompairPrivacy policy