کتابهای رنگ آمیزی بزرگسالان ایران

کتاب های رنگ آمیزی بزرگسالان ایران با 60 طرح متناوب و متنوع و در ابعادA3 را می توان در مقایسه با کتاب های رنگ آمیزی بزرگسالان دیگر به جرات نقطه عطف کتاب های رنگ آمیزی بزرگسالان در کشور دانست. زیرا این کتاب کاملا مطابق با فرهنگ و باورهای کاربر ایرانی تهیه و تنظیم شده است.


رنگ آميزي فعاليّتي است كه عموما آن را مختص كودكان مي دانيم . با بالا رفتن سن، ما هرچه بيشتر فعاليّت هاي پرذوق و آهسته اي مثل رنگ‌آميزي و نقاشي را كنار مي گذاريم و به سراغ فعاليّت هاي جدي تر و پرسرعت تر مي رويم . آنچه نمي دانيم اين است كه رنگ آميزي‌ ( و به طور كلي فعاليّت هاي هنري ) صرفاً براي سرگرم ساختن ما نيست، بلكه براي پرورش ذهن و سلامت روان ما در بزرگسالي هم بسيار مفيد است، و از مهم ترين فايده هاي آن خاصيت تنش‌زدايي اش است. امروزه شاید رنگ آميزي به خودي خود هنردرماني محسوب نشود اما اثرات قابل توجهي بر سلامت ذهني مي گذارد. تحقيقات وسيعي در جهت شناخت اثرات درماني رنگ آميزي انجام شده است. کتاب های رنگ آمیزی بزرگسالان ایران با تکیه بر پیشینه های علمی در گروه طرح و ایده نگارینه طراحی و اجرا شده است و در 32 دومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران رونمایی شد. این کتاب که اولین کتاب صادراتی رنگ آمیزی بزرگسالان ایران می باشد با هدف ترویج فرهنگ و رسوم، جاذبه های گردشگری و مشاهیر ایرانی در در قالب کتاب عمومی در دو نسخه و آشنایی با حیوانات در یک نسخه به چاپ رسیده است.

هدف از طراحی کتاب های رنگ آمیزی بزرگسالان ایران كاهش سطوح اضطراب، افسردگی و آلزایمر افراد و افزایش تمرکز در افراد می باشد. درست مثل مديتيشن، رنگ آميزي هم باعث مي شود كه جريان تفكرات ناهوشيار در مغز متوقف شود و تمركز ما به لحظه حال معطوف بماند . اين روش به ويژه براي افرادي كه با اشكال ديگر هنر رابطه زيادي برقرار نمي كنند، مفيد است. کاربران کتابهای رنگ آمیزی ترجیح میدهند نوع چاپ کتاب به گونه ای نباشد که در انتخاب ابزار رنگ آمیزی دچار محدودیت شوند، از این رو تمام طرح های کتاب رنگ آمیزی بزرگسالان ایران در ضمینه ای سفید مشکی طراحی شده است. جنس کاغذ به کار رفته در کتاب های رنگ آمیزی بزرگسالان ایران مقوای 160 گرمی است تا کاربران مطلقا محدودیتی در انتخاب ابزار نداشته باشند و بتوانند با کلیه ابزار های رنگ آمیزی اعم از مداد رنگی، روان نویس نوک نمدی، ماژیک رنگ آمیزی، آبرنگ و حتی گواش و رنگ روغن طرح ها را رنگ آمیزی کنند.


کاربران می توانند با مراجعه به سایت کتاب های رنگ آمیزی بزرگسالان ایران از خدمات پشتیبانی 24 ساعته، چاپ تصاویر در ابعاد دلخواه و ارسال رایگان و خدمات دیگر بهره مند شوند.


https:/iranacb.ir


Share

©  Compairnegarine