دانشنامه ایران شناسی و گردشگری ایران پدیا

صنعت گردشگری در ایران از ظرفیت‌های بسیار بالایی برای رشد و توسعه برخوردار است. با توجه به دیرینه ای به قدمت تاریخ، جاذبه های باستانی،تاریخی و طبیعی می توان ایران را همچون نگینی در پهنه گیتی دانست. استارت آپ ایران پدیا استارت آپی چند زبانه و با رویکردی گردشگری به همت گروه طرح و ایده نگارینه ایجاد شد است. این دانشنامه گردشگری الکترونیکی توانست در ایران سامانه دریافت جامع ترین اطلاعات ایران شناسی و گردشگری با پیامک در هر نقطه از ایران را بدون نیاز به اینترنت را پیاده سازی نماید و حائض رتبه سوم در جشنواره های رسانه های دیجیتال شود.


تلاش ما در سایت دانشنامه ایران شناسی و گردشگری ایران پدیا بر این است تا بتوانیم با گردآوری اطلاعات گردشگری ایران ، این جاذبه ها را به ایرانیان و جهانیان یادآور شویم و بکوشیم تا فرهنگ و تمدن ایران زمین را آنگونه که بایسته است مرور کنیم. از این رو بر آن شدیم تا با راه اندازی این سایت علاوه بر اطلاع رسانی جاذبه های گردشگری و برای تشویق بازدید کنندگان گرامی به پدیده زیبای ایران گردی ، اطلاعات کاملی از هتل ها ، آژانسهای مسافرتی ، رستورانها ، مراکز خرید و ... را تهیه و در اختیار بازدید کنندگان قرار دهیم.

این استارت آپ در چهارمین و دهمین نمایشگاه های بین المللی جهانگردی و صنایع دستی ایران شرکت و از سوی برگزار کنندگان نمایشگاه مورد تجلیل قرار گرفت.


هدف نهایی گروه طرح و ایده نگاریه از راه اندازی استارت آپ چند زبانه ایران پدیا معرفی نمودن مشاهیر و مفاخر ملی و مذهبی، اسطوره های تاریخی و باستانی، آثار هنرمندان ایرانی، ضرب المثل های شیرین فارسی، داستاهای کهن ایران زمین، اشعار و سروده های زیبای ایران و هر آنچه را که یک ایرانی باید بشناسد به ایران گردان و جهانگردان می باشد.


https:/iranpedia.ir


Share

©  Compairnegarine