سفارش نان و شیرینی نانلی

زندگی های امروزه ما با تغییرات عمده در سبک و شرایط آن، فضا را برای کسب و کارهای آنلاین فراهم نموده است. تا جایی که دیگر تقریبا همه کارهای خود را به صورت آنلاین می توانید انجام دهید. از پرداخت های غیرحضوری تا خرید محصولات مورد نیاز خود، تا جایی که شما حتی می توانید نان مورد نیاز هر روزه سفره خود را هم با سفارش آنلاین، در درب خانه خود تحویل بگیرید.

کاری که استارت آپ نانلی انجام می دهد.

در دنیای امروز خرید های اینترنتی همیشه ویژگی های بیشتری برای خریدار و فروشنده نسبت به خرید حضوری داشته است اما این ویژگی ها در اپلیکیشن نانلی به علت فروش کالای پر مصرفی مانند نان بیشتر است.

اینکه وقتی در خانه اید و زمان کافی برای خرید و ایستادن در صف نانوایی ندارید بهترین ایده آن است که بتوانید با سفارش آنلاین نان را در خانه تحویل بگیرید. ایده ای که گروه طرح و ایده نگارینه از سال 96 تحت عنوان نانلی در کرج پیاده سازی کرد و تا اسفند 97 به کار خود ادامه داد.

اپلیکیشن نانلی رابط گرافیکی ساده ای دارد و استفاده را برای کاربر ساده کرده است چون بهتر است ساده و کارآمد بنظر آید.

تیم نگارینه یک اپلیکیشن در زمینه ارسال انواع نان صنعتی و سنتی و شیرینی جات می باشد و تفاوت عمده ی ما در تنوع محصول در نان می باشد و نانلی پیشقدم شده است تا هر شخص بتواند متناسب با ذایقه خود نون سفارش دهد .

https://nanli.ir


Share

©  Compairnegarine