سفارش آنلاین آجیل و خشکبار ناتلی

زندگی های امروزه ما با تغییرات عمده در سبک و شرایط آن، فضا را برای کسب و کارهای آنلاین فراهم نموده است. تا جایی که دیگر تقریبا همه کارهای خود را به صورت آنلاین می توانید انجام دهید.

از پرداخت های غیرحضوری تا خرید محصولات مورد نیاز خود، تا جایی که شما حتی می توانید آجیل و خشکبار مورد نیاز خود را هم با سفارش آنلاین، در درب خانه خود تحویل بگیرید. کاری که استارت آپ ناتلی انجام می دهد.

در دنیای امروز خرید های اینترنتی همیشه ویژگی های بیشتری برای خریدار و فروشنده نسبت به خرید حضوری داشته است اما این ویژگی ها در اپلیکیشن ناتلی به علت فروش کالای پر مصرفی مانند آجیل و خشکبار بیشتر است.

اینکه وقتی در خانه اید و زمان کافی برای خرید ندارید و یا مهمانی ناخوانده دارید و آجیل و تنقلاتی برای پذیرایی در خانه ندارید بهترین ایده آن است که بتوانید با سفارش آنلاین مرغوب ترین و بهترین نوع تنقلات و خشکبار مطابق با میل و ذائقه خود سفارش و آنها را درب خانه تحویل بگیرید. ایده ای که گروه طرح و ایده نگارینه از سال 97 تحت عنوان ناتلی پیاده سازی کرده است.

استارت آپ ناتلی بستر مجازی خرید محصولات غذایی سالم و خشکبار فراهم نموده است تا به شما کمک کند از بین مواد غذایی سالم و متنوع خریدی آسان را تجربه کنید و آن را در اسرع وقت درب منزل تحویل بگیرید


©  Compairnegarine