آگهی نامه ساعت خوش

مطبوعات به عنوان رسانه های مکتوب، همیشه برای تبلیغات مورد توجه کمپانی ها، شرکت ها و کسب کارها کوچک بوده اند. اگر بخواهیم اصطلاح دقیق و علمی در مورد این حوزه را به کار ببریم باید از اصطلاح تبلیغات مطبوعاتی استفاده کنیم. تبلیغات مطبوعاتی زیرمجموعه ای از تبلیغات مکتوب محسوب می‌شود. آگهی نامه نیز نوعی رسانه مکتوب است که در تمام نقاط جهان مخصوصا کشورهای پیشرفته به وفور یافت می شود و شهروندان می توانند بدون اینکه نیاز به خارج شدن از منزل یا محل کار خود را داشته باشند نیازهای خود را فقط از طریق آگهی نامه مرتفع نمایند. آگهی نامه ساعت خوش نیز یکی از این نمونه هاست که با همت بالای نیروی انسانی، دانش فنی و تخصصی تهیه می شود.


آگهی نامه ساعت خوش در 4 صفحه و در گروه طرح و ایده نگارینه تهیه می شود. این آگهی نامه با سابقه2 ساله چاپ و طراحی منحصر به فرد اولین و تنها ترین آگهی نامه کمیت استریپ در کشور می باشد که در کافی شاپ های پر تردد مشهد و کرج توزیع می گردد . همچنین با تیراژ 10000 با توجه به ابعاد و کیفیت کار، یکی از پرتیراژترین های شهرهای مشهد و کرج نیز به حساب می آید. مشتریان گرامی می توانند با توجه به نوع شغل خود در این آگهی نامه جذاب سفارش چاپ داشته باشند. آگهی نامه ساعت خوش که به صورت هفته نامه منتشر می شود به گونه ای طراحی شده که مخاطب علاوه بر آگاهی از صاحبان مشاغل و فروشندگان کالا و ارائه دهندگان خدمات که در بدنه آگهی نامه آمده است بتواند به سرگرمی که بر روی صفحه اول و در قسمتی که در برگ های داخلی آگهی نامه قرار گرفته است، نیز بپردازد.

آگهی نامه ساعت خوش حدودا از قطع (A3) بزرگ تربه چاپ می رسد. ابعاد موجود در این آگهی نامه تمام صفحه (A5)، نصف صفحه (A6) و یک چهارم صفحه (نصف A6) و حتی کوچک تر نیز می باشد. مزایای تبلیغات در آگهی نامه ساعت خوش : وجود مجموعه ای از مشاغل مختلف، فروشگاه ها، مراکز خرید، شرکت های خدماتی و غیره در کنار هم سبب ماندگاری بیشتر کار نزد مردم و به موجب آن توانایی بیشتر این کار در جذب مشتری می شود. کیفیت کار سبب اعتبار بیشتر آگهی شده و ماندگاری آن به مراتب بیشتر از سایر روش های تبلیغاتی است. همچنین به دلیل انجام این کار به صورت گروهی بسیاری از هزینه ها کاهش می یابد، به گونه ای که اگر تبلیغ در همان ابعاد به صورت جداگانه چاپ و توزیع گردد هزینه تا دوبرابر و یا چند برابر بیشتر از هزینه آگهی نامه خواهد شد. همچنین به دلیل سازماندهی و برنامه مشخص و منظمی که در چاپ انعکاس صورت می گیرد، تمامی افراد مربوط به کار آگهی نامه افراد مورد اعتماد بوده و تمامی تلاش خود را در جهت انجام وظایف به بهترین نحو خواهند نمود. نتیجه این برنامه منظم، به هدف رسیدن هر چه بهتر تبلیغات خواهد بود.Share

©  CompairPrivacy policy