خدمات ژئولوکیشن

مکان بخش حیاتی در بازاریابی است. کلمه بازاریابی از بازار گرفته شده، محلی که مردم برای خرید و فروش می‌روند تا از طریق کالاها و خدمات تجارت کنند. ایجاد بازار به معنای تشکیل مکانی است که تجار جمع می‌شوند تا کالاهایشان را عرضه کنند.

خدمات ژئولوکیشن

امروزه با استفاده از خدمات مبتنی بر مکان، میتوان سریعترین، کارا ترین، و ارزان ترین متدهای انتقال مطلب، معرفی، تبلیغات و فروش را ارائه داد.

با استفاده از موقعیت جغرافیایی که از طریق تلفن همراه و حتی کامپیوتر شخصی در اختیار برنامه نویسان قرار میگیرد، میتوان خدمات و کسب و کار های متنوعی را ایجاد کرد و یا توسعه داد.

ظهور تاکسی های اینترنتی، بازارهای اینترنتی محلی، نرم افزارهای سفارش غذا و ... مدیون استفاده از مکان کاربر بعنوان مرجع ارائه خدمات یا کالا می باشد.

بنابراین کافیست با طراحی و توسعه سیستم های خاص، به کاربر در مکان، یا مکانهای خاص اطلاعات مورد نیاز را ارسال و از بازخورد آن استفاده های مختلفی کرد.


گروه طرح و ایده نگارینه، با استفاده از دانش متخصصان خود، توانسته کاربری های متنوعی برای خدمات مبتنی بر مکان، از خدمات LBS تا استفاده در سیستمهای واقعیت افزوده، ایجاد کند.