پروژه های خاص

تلفیق هنر و تکنولوژی، و استفاده بهینه و هوشمندانه از ابزارهای در دسترس، و همچنین ایده پردازی های خاص این مجموعه، باعث شده تا پروژه های ویژه ای در سطوح مختلف ملی و فراملی، برای اولین بار، در گروه طرح و ایده نگارینه، تولید و یا بومی سازی شود.

برخی از تولیدات خاص این مجموعه عبارتند از:


 1. فويل اسکرين: تبديل شيشه به تلويزيون، مناسب براي فروشگاهها و مراکز تجاري تا شيشه ويترين خود را با حفظ عملکرد شفافيت شيشه به تلويزيون با کيفيت بسيار بالا تبديل کرده و با پخش تبليغات خود و يا برنامه هاي پر بيننده اقدام به جذب مخاطب نمايند. اجراي اسکرين شامل مراحل زير خواهد بود:
  • تهيه فويل اسکرين 
  • تهيه ديتا پروژکتور 
  • نصب، راه اندازي و برنامه ريزي 
 2. تاچ اسکرين : تبديل انواع تلويزيون، مانيتور، پرده ديتا پروژکتور و فويل اسکرين به صفحات لمسي با قابليت تعامل با کاربر و برنامه نويسي اختصاصي. 
 3. ويدئووال : ساخت تلويزيونهاي بزرگ با استفاده از تقسيم تصوير بر روي تلويزيونهاي کوچکتر و قرار دادن آنها بصورت منظم يا نامنظم کنار يکديگر. . 
 4. ويترين مجازي : نمايش محصولات با قابليت تغيير رنگ و مدل در ابعاد واقعي و کاملا سه بعدي. 
 5. پرو مجازي : مخصوص فروشگاههاي لباس و تبديل آينه بصورت تعاملي که کاربر بدون پوشيدن لباس آن را در فضاي واقعي روي تن خود ديده و قابليت تغيير رنگ، پارچه و طرح را نيز داشته باشد.
 6. خدمات مبتني بر واقعيت افزوده : توليد برنامه هاي واقعيت افزوده و اجرا بر روي تبليغات مورد نظر مشتري بصورت ويدئو، گالري تصوير، سه بعدي، انيميشن و تعاملي با کاربر.

به عنوان مثال:

افتخا ر کسب عنوان اولين آگهي نامه تماما مالتي مديا و سه بعدي کشور با استفاده از تکنولوژي واقعيت افزوده