تولید تیزر

تیزر تبلیغاتی، یک استراتژی است که هر صاحب کسب و کار، چه کوچک و چه بزرگ باید در نظر بگیرد. از این رو طراحی و ساخت تیزر تبلیغاتی یک روش کاملا ایده آل برای معرفی و شناساندن محصولات یا خدمات شماست. در واقع بی شک ساخت تیزرهای تبلیغاتی یکی از اصلی ترین ابزارهای تبلیغاتی می باشد. تیزر نوعی تبلیغات تلویزیونی و بصری است که از زمان اختراع تلویزیون در جامعه باب شد و روشی بسیار موثر برای تبلیغ و معرفی محصول می باشد Powered by Froala Editor

تولید تیزر

در دنیای امروز تبلیغات رابطی بین برندها، شرکتها و مخاطبان است از این رو ساخت تیزرهای تبلیغاتی خوب به غایت مشکل و نیاز به تخصص و هنر دارد. بنابراین تمامی مراحل ساخت یک تیزر از حساسیت بالایی برخوردار هستند که قصور در هر مرحله می ‌تواند نتیجه کار را تا حد قابل توجهی تحت تاثیر قرار دهد. بر این اساس باید در تمامی مراحل ساخت تیزرها دقت و حساسیت لازم را به کار گرفت. آنچه این دقت و حساسیت را کانون توجه قرار می دهد مزیت رقابتی تیزر تبلیغاتی  است که عاملی بسیار مهم و اساسی در هر بازاری و باعث پیروزی و پیشبرد سریع اهداف می شود و در کل در هر زمینه ای می تواند موقعیت شرکت ها را بهبود بخشد. تیزر در اصطلاح به رفتاری اطلاق می شود که با نمایش موضوعی، حس کنجکاوی را در بیننده ایجاد کند، اما در کل تیزر تبلیغاتی یک تکنیک برای معرفی محصول و خدمات در رسانه های دیجیتال است. 

یکی از بارزترین مزایای تیزر تبلیغاتی این می باشد که شما برای آشنایی دیگران با برندتان به جای خواندن یک متن طولانی آن ها را به تماشای یک فیلم جذاب دعوت می کنید. آگهی های تبلیغاتی موجب رشد برند شما می شود و افراد را برای خرید از شما مشتاق می کند. ارائه تیزرها در وب سایت تان، صفحه فیس بوک، کانال یوتیوب و... در سرعت بخشیدن به معروفیت شما کمک می کند.یک تیزر تبلیغاتی اثر بخش تبلیغی است مخاطب گرا ، و با توجه به شناخت نوع مخاطبان و ویژگی ها ، معیار ها و رفتار آنان طراحی و ارائه شود. ارتباط مناسب بین تیزر تبلیغاتی با ویژگی ها و شرایط مخاطب باعث می شود تا پیام بهتر ، بیشتر و موثرتر دریافت شود و ضایعات تبلیغ به شدت کاهش یافته و نوعی مزیت رقابتی در تیزر تبلیغاتی بدست آید. 

کارشناسان متخصص و مجرب گروه طرح و ایده نگارینه با توجه به نوع کسب و کار شما و با توجه به مدل ادراک ذهنی مخاطب بهترین و سازنده ترین پیشنهادات را در زمینه ساخت و تهیه تیزر تبلیغاتی که به ادعای تمام بزرگان عرصه تبلیغات یکی از ابزارهای دیجیتال همه کاره و سود آور است و می تواند به طور مستقیم منجر به فروش شما شود ارائه و نقشه کار را برای شما ترسیم خواهند کرد. آنچه در نگارینه مهم است انتخاب قالب درست برای آگهی تبلیغاتی و نمایش خلاقانه پیام است. یک تبلیغ دهنده موفق، هدف و مخاطبان خود را به دقت انتخاب کرده، پیام مناسب را در قالب مناسب تزئین کرده و با استفاده از تکنولوژی های مناسب نسبت به تهیه تیزر اقدام می نماید. مشاوران و متخصصین نگارینه در تلاش هستند پیام شما را در کوتاهترین زمان ممکن و به تاثیرگذارترین شکل ممکن به مخاطب انتقال دهند. 

گروه طرح و ایده نگارینه در ساخت تیزرهای تبلیغاتی خود همواره از عناصر گرافیکی و تصویری زیادی استفاده کرده و هدف این شرکت  از ساخت و نمایش تیزر و یا آگهی تبلیغاتی با بهره گیری از ابزارهای پیشرفته، سناریوهای حرفه ای و اصولی و دقت فراوان در واقع وارد کردن شوکی به مخاطب در جهت تاثیر گذاری مطالب است. ساخت تیزرهای تبلیغاتی در شرکت طرح و ایده نگارینه به گواه مشتریان مان در بهترین سطح و منطقی ترین قیمت انجام می شود.

مراحل اصلی ساخت تیزر تبلیغاتی

1- پیش از تولید

2- تولید 

3- پس از تولید


 انواع تیزرهای تبلیغاتی :

 تیزر تبلیغاتی انیمیشن 

تیزر تبلیغاتی رئال

 تیزر تبلیغاتی رئال انیمیشن 

تیزر تبلیغاتی موشن گرافیک


ابزارهای ساخت تیزرهای تبلیغاتی 

1- Nutshel

2- Magisto

3- Animoto

Videoshop -4

iMovie A -5

iMovie for Macs- 6


آنچه تیزرهای تبلیغاتی نگارینه را از دیگران متمایز می سازد

1- استفاده از عوامل تولید حرفه‌ای
2- اجرای تکنیک های LIVE
3– اجرای جدید ترین تکنیک های جلوه های ویژه سینمایی درصورت لزوم
4– طراحی و اجرای انیمیشن و تلفیق با تیزر
5– استفاده از موشن گرافیک در تیتراژ
6– استفاده‌ از تجهیزات ‌حرکتی ‌و نور‌پردازی حرفه ای
7– تحویل خروجی با فرمت ها HQ DVD و Full HD
8– ساخت موزیک برای کلیه بخش های تیزردر صورت نیاز