گروه شرکت های نگارینه

طراحی و پیاده سازی وب سایت 

گروه شرکت های نگارینه

طراحی و پیاده سازی موبایل اپلیکیشن 

گروه شرکت های نگارینه

همگام با تکنولوژی

اطلاعات بیشتر

راه اندازی استارتاپ

استارت آپ به پروژه‌هایی گفته می‌شود که در جریان آن، یک ایده خام، به کمک تلاش و کوشش یک گروه به تولید یک محصول می‌انجامد و زمینه برای فروش آن محصول فراهم می‌شود.

فناوری اطلاعات

گستره خدمات IT و بخصوص تولیدات نرم افزازی و گره خوردن قریب به اتفاق کسب و کارها با فضای مجازی و استفاده از تکنولوژ‌ی‌های روز دنیا باعث شده تا دنیای جدیدی برای تعامل با مخاطبان و مشتریان شکل گیرد.

اتوماسیون

اتوماسیون در زبان یونان باستان به معنی خود فرمان است. اتوماسیون (Automation) ترکیبی است از دو کلمه "automatic" و "operation" و به معنی عمل کردن بدون عامل خارجی (انسان) یا با کمترین تاثیر، عامل خارجی است. به عبارتی اتوماسیون یعنی خودکارشدن عملیات.

دیجیتال مارکتینگ

اصطلاح بازاریابی دیجیتال یا دیجیتال مارکتینگ(Digital Marketing) از دو دهه پیش تاکنون به عنوان زیرمجموعه‌ای از مدیریت بازاریابی و نیز مدیریت تبلیغات مورد اشاره قرار می‌گیرد.اما با توجه به توسعه فناوری اطلاعات طی سالهای اخیر، افزایش متوسط زمان آنلاین بودن کاربران، استفاده گسترده از موبایل و افزایش ضریب نفوذ اینترنت در جهان، امروزه به عنوان یک دانش و تخصص مستقل مورد توجه قرار می‌گیرد.

پروژه های خاص

تلفیق هنر و تکنولوژی، و استفاده بهینه و هوشمندانه از ابزارهای در دسترس، و همچنین ایده پردازی های خاص این مجموعه، باعث شده تا پروژه های ویژه ای در سطوح مختلف ملی و فراملی، برای اولین بار، در گروه طرح و ایده نگارینه، تولید و یا بومی سازی شود.

تبلیغات

سالها پیش، جان وانامیکر در مورد تبلیغات گفته بود: مطمئن هستم که نیمی از بودجه‌ی تبلیغاتی، به هدر می‌رود. اما نمی‌دانم کدام نیمه.او با استفاده از این توضیح، توجیه می‌کرد که حتی اگر بدانیم بخشی از پول تبلیغات هدر می‌رود،‌ هم‌چنان چاره‌ای نداریم جز اینکه بر روی تبلیغات سرمایه گذاری کنیم.اگر چه هنوز هم، گاهی آژانس های تبلیغاتی برای توجیه کمپین های تبلیغاتی حجیم و گران‌قیمت، حرف وانامیکر را نقل می‌کنند، اما واقعیت این است که امروزه با توسعه دانش مدیریت تبلیغات، این سهم پنجاه درصدی تا حد زیادی کاهش پیدا کرده است [اگر چه باید بپذیریم که سهم بودجه‌های هدر رفته، برای آزمودن و یادگیری، هرگز به صفر نمی‌رسد و نباید انتظار داشته باشیم که برسد].

اهداف
اهداف

هدف اصلی گروه طرح و ایده نگارینه توسعه نوآوری، پويایی و کارایی در حوزه فناوری اطلاعات و تبلیغات است. این هدف نیروی محرکی شد تا نگارینه جز اولین ها در تولید استارت آپ های مبتنی بر فناوری اطلاعات در ایران باشد.

دیدگاه ها
دیدگاه ها

مدیران گروه طرح و ایده نگارینه در تلاش هستند تا سرویس های خدمات فناوری اطلاعات و حوزه تبلیغات خود را بر اساس استاندارد های بین المللی و تجربیات مدیریتی خود در اختیار سازمان های دولتی و خصوصی قرار دهند.

دستاوردها
دستاوردها

نگارینه به عنوان یکی از با سابقه ترین شرکت های ایده پردازی در حوزه فناوری طلاعات، در طول دو دهه فعالیت خود، خدمات ارزنده ای در زمینه های گوناگون ازجمله ایجاد استارت آپ های مبتنی بر فناوری اطلاعات، طراحی، توسعه و مدیریت زیرساخت شبکه و ارتباطات، طراحی، توسعه و مدیریت سیستم‌های اطلاعاتی، مدیریت داده، اطلاعات و دانش سازمان و نیز رویارویی با چالش‌های امنیتی ارائه کرده است.

نمونه کارهای ما

گروه طرح وایده نگارینه

پیشرو در ارائه خدمات نرم افزاری و تبلیغات نوین

خدمات نگارینه

حرفه ای، ماندگار، اقتصادی

نگارینه جهت ارتقا سیستم کسب و کار شما ، اقدام به راه اندازی خدمات خاصی برای اطلاع رسانی ، تبلیغات انبوه و مدیریت منابع مالی شما نموده است

این خدمات را به رایگان امتحان کنید !

چرا نگارینه

رضایت مشتری

تیم متخصص و کارآمد

پشتیبانی 24 ساعته

خلاقیت و نوآوری

استارت آپ ها

نانلی
دانشنامه گردشگری ایران پدیا
کتابهای رنگ آمیزی بزرگسالان ایران
ساعت خوش

640

طراحی سایت

15

اندروید

24

سئو

15

شبکه های مجازی

اعضا نگارینه

تیم حرفه ای و متخصص نگارینه

افراد موفق كارهای متفاوت انجام نمی دهند، بلكه كارها را بگونه ای متفاوت انجام می دهند "

خبر نامه

برای دریافت خبر نامه ثبت نام کنین